Crew

E
Eve Stewart
Production Design
T
Talila Craig
Stunt Double
D
Daniel Laurie
Supervising Sound Editor
D
Dave Jordan
Music Supervisor
R
Ramin Djawadi
Original Music Composer
C
Charley Beal
Art Direction
E
Ellen Christiansen
Set Decoration
M
Matthew Gray
Supervising Art Director
L
Livia Borgognoni
Art Direction
V
Vaia Zaganas
Stunts
V
Vaia Zaganas
Stunt Double
M
Mitchell Bell
Co-Producer
M
Melanie Deforrest
Makeup Artist
M
Michael Moynihan
Art Direction
L
Lee Gilmore
Sound Effects Editor
A
Addison Teague
Sound Designer
A
Addison Teague
Supervising Sound Editor
T
Tom Weaving
Art Direction
M
Mustapha Mimis
Set Costumer
J
Jeremy Braben
Aerial Director of Photography
J
Josh Gold
Sound Effects Editor
P
Pascal Garneau
Sound Effects Editor
D
David Smith
Gaffer
S
Stacey Herbert
Makeup Artist
P
Pamela Waggoner
Set Costumer
M
Matthew Ozerski
Visual Effects Editor
R
Remi Savva
Makeup Artist
I
Isaac Hamon
Stunt Coordinator
F
Flora Moody
Makeup & Hair
M
Marco Lee
Visual Effects
H
Hannah Betts
Stunts
S
Sophie Mutevelian
Still Photographer
L
Louisa V. Anthony
Hair Designer
G
Guiomar Alonso
Stunts
J
Jason B. Stamey
Casting Associate
K
Kirk Greenberg
Rigging Grip
T
Thomas J. Larsen
Stunt Driver
M
Molly Doyle
Casting Associate
S
Samson Neslund
Sound Effects Editor
C
Craig Jensen
Stunts
S
Simon Warnock
First Assistant Director
J
Jo Barrass-Short
Makeup Artist
M
Mike Lambert
Fight Choreographer
M
Matthew K. Firpo
Screenplay
M
Matthew K. Firpo
Screenstory
Z
Zackary Ballou
Production Assistant
L
Lara Genovese
Set Designer
J
Jonathan Marin Socas
Art Direction
A
Ace Ruele
Stunts
S
Shiraz Yasin
Stunts
J
Joshua Robertson
Pipeline Technical Director
W
Wesley Burt
Concept Artist
M
Mike Nami Jr.
Grip
N
Nicola Matthews
Makeup Artist
P
Patrick Harris
Art Direction
C
Catherine Hughes
Visual Effects Producer
L
Laura Collins
Set Dresser
M
Matteo Veglia
Line Producer
D
Damon Crane
Location Scout
D
Danny Gulliver
Production Manager
A
Andrew Burford
Stunts
C
Chester Carr
Concept Artist
D
David Espinoza
VFX Artist
T
Thomas Lloyd
Special Effects Technician
T
Teven Harmon-Townsend
Grip
K
Keith Dawson
Special Effects Assistant
G
Gregory Weiner
VFX Artist
Z
Zygimantas Kucas
VFX Artist
E
Erica Thurlow
Grip
M
Matt Da Silva
Utility Stunts
M
Meagan Chancellor
VFX Artist
P
Pete Ford
Stunts
P
Paul Bailey
Stunts
A
Aldonio Danny Frietas
Utility Stunts
X
Xavier Lake
Stunts
E
Elizabeth Donker Curtius
Stunts
P
Patrick Worthington
Costumer
G
Gabriela Pruszkowska
VFX Artist
M
Matt Sherren
Stunts
N
Nadia Hansell
Stunts
C
Cindy Harlow
Makeup Supervisor
T
Tracy O’Brien
Makeup Artist
J
Jami Ross
Makeup Artist
B
Brian Waltsak
Makeup Artist
P
Paula Gonzalez Abad
Art Department Production Assistant
R
Rob Bean
Concept Artist
H
Heather Carby
Prop Maker
A
Anaïs Delpech
Petty Cash Buyer
G
Grieg Cockburn
Draughtsman
A
Anissa Garcia
Casting Assistant
E
Edwin Van Huizen
Colorist
I
Igor Staritsin
Concept Artist
D
Dean Thomas
Transportation Coordinator
F
Fabian Arcos
Generator Operator
G
Gordon Black
Lighting Technician
R
Rudolph Civil
Steadicam Operator
R
Rich Daws
Camera Trainee
S
Sam Thurston
Aerial Camera
Y
Yusuf Chaudhri
Utility Stunts
Y
Yusuf Chaudhri
Stunt Double
B
Billy Clements
Stunts
O
Oleg Podobin
Stunts
M
Mia Hope Radford
Set Costumer
L
Luke Gomes
Stunts
T
Tyrone Isaacs
Set Dresser
J
Jan Holíček
Stunts
T
Travis Fienhage
Utility Stunts
G
Goeun Lee Everett
Sound Effects Editor
G
Grace Franzl
Stunts
S
Sam Stefan
Stunts
T
Tilly Powell
Stunts
A
Adam Bowman
Stunts
T
Thomas Billings
Stunts
C
Christina Petrou
Stunts
F
Felix Leech
Stunts
D
Darin Elie
Stunts
M
Miguel Ángel Luque
Stunts
R
Reetu Aggarwal
VFX Artist
C
Catherine Peck
Stunts
P
Paula González Molinero
Set Dresser
G
George Harris
Stunts
P
Phil Campbell
Stunts
B
Brittany Servidio
Stunts
J
James Harris
Stunts
K
Kellina Rutherford
Stunt Double
Z
Zoe Purdy
Stunts
S
Sam Durrani
Stunts
B
Bryant Terrell Griffin
VFX Artist
D
Dan Finnegan
VFX Artist
M
Maya Lewis
Sound Re-Recording Mixer
D
Daniel Edery
VFX Artist
P
Penélope Gómez
Set Dresser
F
Fran J. Alonso
VFX Artist
F
Florian Boury
VFX Artist
G
Gerald Saavedra
Costumer
C
Claire Hoogenboom
Stunts
K
Kay Hoddy
Rotoscoping Artist
H
Hector Melgoza
Stunts
J
James Apps
Stunts
S
Sanj Surati
Stunts
E
Ellette Craddock
Utility Stunts
E
Ellette Craddock
Stunt Double
K
Katie McDonnell
Stunt Double
D
Doren John Farmer
Stunts
M
Marco Bertagna
Stunts
A
Ashley Beck
Stunts
T
Tygorah Smith
Stunt Double
G
Gurditta Singh
Stunts
M
Marc Rodrigues-Bernet
Stunts
A
Abdul Popoola Pope
Stand In
S
Shaahid Petersen
Stunts
B
Bradley Marsden
Stunt Double
K
Karl Magee
Stunts
A
Arif Macaco
Stunts
P
Pragun Kapur
Stunts
S
Shalen John Flanagan
Stunts
F
Farzeen Fassihi
Stunts
A
Arie Dekker
Stunt Double